×

Domy, domki modułowe Kielce – systemowe

Domki modułowe w Kielcach są obecnie coraz bardziej powszechne i nie jest to żadnym zaskoczeniem. To świetne, tanie rozwiązanie dla osób, które potrzebują niewielkiego lokum do mieszkania czy do postawienia na działce wypoczynkowej.

Obiekty wykonane z wysokiej jakości materiałów, jednocześnie będąc tanie w produkcji i szybkie w stawianiu, są coraz częstszym wyborem wśród wielu osób. Jako profesjonaliści, którzy od lat śledzą ten rynek, postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów – oferujemy obecnie domki modułowe w Kielcach.

W New Form doskonale znamy się na tworzeniu domów modułowych, oferujemy kompleksową usługę od projektu, aż po realizację „pod klucz”. Możemy również zaprojektować i wykonać przestrzeń wokół domu.

Domy modułowe Kielce – eksperci w swojej dziedzinie

Spore możliwości w zakresie budownictwa sprawiają, że właściciele nieruchomości coraz  częściej szukają unikalnych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań. Dlatego jako osoby tworzące NewForm oferujemy projektowanie domów modułowych w Kielcach, które łączą w sobie innowacyjność oraz nowoczesny design.

Budowa domu zawsze kojarzy się z wysokimi wydatkami oraz dużą ilością poświęconego czasu.
Dom modułowy Kielce to wysokiej klasy, energooszczędny całoroczny dom, którego budowa trwa zaledwie kilka tygodni, dzięki czemu możesz mieć swój wymarzony dom w bardzo krótkim czasie.
Dom modułowy charakteryzuje się również nowoczesnym i unikatowym wyglądem, praktycznością oraz niską ceną.

Stawiając dom o powierzchni do 70 m2, nie musisz przede wszystkim wypełniać formalności dotyczących pozwolenia na budowę. Wystarczy, że zgłosisz budowę budynku mieszkalnego lub biurowego o powyższym wymiarze w odpowiednim urzędzie, zgodnym z miejscem, w którym zlokalizowany jest plac budowy.
Domy modułowe w Kielcach powstają na podstawie konstrukcji stalowej o przekroju 120×120 cm z profili poddanych procesowi cynkowania, ogniwo z otworami technologicznymi. Cała konstrukcja domu osadzona zostaje na stopach fundamentowych. Elewacja tworzona jest z płyt warstwowych 100 mm – odpowiednik wełny 20 cm, a dodatkowo piana 10 cm. Dach domu powstaje z płyt warstwowych o wysokiej izolacyjności cieplnej.

Domy modułowe w Kielcach – nowa era budownictwa

Domy modułowe w Kielcach to nowa era budownictwa, która oferuje wiele korzyści. Nasze budynki są konstruowane przez fachowców w kontrolowanych warunkach, co gwarantuje wysoką jakość i precyzję wykonania. Każdy moduł zostaje starannie wyprodukowany zgodnie z najnowszymi standardami, aby zapewnić trwałość oraz wytrzymałość na lata.

Czytaj dalej…

Nasze domy modułowe wyróżniają się krótkim czasem wznoszenia konstrukcji. Oznacza to, że istnieje możliwość ukończenia całego procesu znacznie szybciej niż w przypadku tradycyjnej budowy.

Domy systemowe Kielce – elastyczność i indywidualne rozwiązania

Każdy, kto szuka jeszcze większej elastyczności i możliwości dostosowania budynku do swoich potrzeb, powinien zainteresować się naszą ofertą domów systemowych w Kielcach. Ta propozycja to rozwiązanie, które pozwala na indywidualne zaprojektowanie oraz dopasowanie pomieszczeń do preferencji. Dzięki zaawansowanym technologiom budowlanym stawiamy dom spełniający wszystkie oczekiwania zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki.

Domy modułowe Kielce – jakość i trwałość

Kładziemy ogromny nacisk na jakość i trwałość. Prezentowane domy powstają z najlepszych materiałów, spełniających najwyższe standardy. Wybierając nasz zespół, każdy klient może być pewny, że postawimy konstrukcję, który przetrwa próbę czasu i zapewni komfortowe, a zarazem bezpieczne miejsce do życia.

Domy systemowe Kielce – energooszczędność i ekologia

W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko naturalne jest niezwykle ważne. Dlatego domy systemowe w Kielcach projektujemy z myślą o optymalnym zużyciu energii i minimalnym wpływie na otoczenie. Proponowane rozwiązania są bardziej ekologiczne niż tradycyjne metody budowlane.

Domy modułowe Kielce – indywidualne projekty i personalizacja

Jednym z naszych najważniejszych priorytetów jest zaspokojenie indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Dlatego oferujemy spore możliwości w zakresie personalizacji domów modułowych w Kielcach. Niezależnie od tego, czy potrzebne są nowoczesna kuchnia, przestronny salon czy przytulna sypialnia, zespół doświadczonych projektantów pomoże stworzyć idealną konstrukcję, który odzwierciedli indywidualny styl życia i spełni wszystkie oczekiwania przyszłych użytkowników.

Domy systemowe Kielce – inwestycja na lata

Wybierając dom systemowy w Kielcach w naszym wykonaniu, klient zapewnia sobie doskonałą inwestycję na lata. Konstruowane przez nas budynki są solidne i powstają z myślą o długoletnim użytkowaniu.

Domy modułowe w Kielcach i innych miastach cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wykorzystujemy pełnię ich możliwości, a następnie oferujemy szansę skorzystania z nich naszym klientom.

Podsumowując, możemy wyróżnić kilka głównych zalet domu modułowego:

Widać więc bardzo wyraźnie, że domek modułowy w Kielcach, który oferujemy naszym klientom, to bardzo opłacalne rozwiązanie. Ma ono bowiem mnóstwo zalet. Właśnie z tych względów cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród wielu osób chcących wykorzystać domki modułowe w Kielcach na różne sposoby.

Jeśli jesteś zainteresowany domem modułowym, który powstanie w oparciu o doświadczenie i nowoczesne technologie skontaktuj się z nami! W trakcie rozmowy przedstawimy szczegóły współpracy oraz wycenę za domki modułowe w Kielcach. Co więcej, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej pracy.