×

Pergole tarasowe Kielce – automatyczne i nowoczesne

Taras to jedno z ulubionych miejsc służących domownikom do spędzania czasu na zewnątrz. Ta przydomowa konstrukcja nie tylko umożliwia wypoczynek czy spotkanie z gośćmi, ale również chwilową zmianę w jadalnię bądź bawialnię dla dzieci. Ze względu na wszechstronny charakter na zbudowanie tarasu decyduje się coraz więcej osób posiadających dom. Nasza oferta jest także skierowana do firm, lokali gastronomicznych itp.

Niekiedy jednak warunki pogodowe nie pozwalają na wygodne korzystanie z tarasu. Dzieje się tak najczęściej w sytuacji, gdy na zewnątrz pada deszcz. Co jednak istotne, również intensywne promienie słoneczne mogą spowodować, że przebywanie na tarasie nie będzie się wiązało z komfortem.

Czy istnieje rozwiązanie, które jest w stanie zwiększyć funkcjonalność tarasu? Tak – są nim pergole. W Kielcach nasz zespół zajmuje się montażem tego typu konstrukcji. Jednak jak wygląda pergola i dlaczego warto skorzystać z tej opcji?

Pergola, Kielce – co to za konstrukcja?

Słupy wchodzące w skład pergoli w Kielcach są wykonywane z wysokiej klasy mateteriałów, takich jak aluminium. Zadaszenie pozostawia pole do personalizacji. Oferujemy w tym zakresie doradztwo dla osób poszukujących idealnych pergoli w Kielcach.

Automatyczne pergole w Kielcach – czym cechuje się ten wariant konstrukcji?

Istotną cechą oferowanych pergoli w Kielcach jest automatyczne sterowanie zadaszeniem. Oznacza to, że użytkownik nowoczesnej pergoli w Kielcach otrzymuje możliwość zasłonięcia bądź odsłonięcia tarasu za pomocą pilota lub przycisku zainstalowanego w domu.

Zdecydowanie się na automatyczną pergolę w Kielcach jeszcze bardziej zwiększa komfort korzystania z tarasu oraz ułatwia obsługę konstrukcji.

Czy do postawienia pergoli tarasowej w Kielcach potrzebne jest pozwolenie?

Wielu klientów pyta nas, czy, aby postawić pergolę w Kielcach, potrzebują pozwolenie. To ważne, aby konstrukcja powstała zgodnie z prawem, dzięki czemu ewentualna kontrola nie sprawi właścicielowi nieruchomości problemów.

Według art. 29 ust. 1 pkt. 2 prawa budowlanego postawienie pergoli tarasowej w Kielcach lub jakimkolwiek innym mieście nie będzie miało żadnych konsekwencji prawnych ani nie wymaga pozwolenia, jeśli konstrukcja nie osiągnie większej powierzchni niż 35 m2.

Jako specjaliści dbamy o to, aby konstrukcja spełniła wymagania klienta. Jeśli zleceniodawca zażyczy sobie pergoli w Kielcach większej niż 35 m2, poinformujemy go o formalnościach, których należy dopełnić.

Dlaczego warto nam zaufać w kwestii nowoczesnych pergol w Kielcach?

Z uwagą podchodzimy do każdego projektu automatycznej pergoli w Kielcach, dostosowując się do oczekiwań klientów oraz specyfiki przestrzeni. Co więcej, dbamy o solidny montaż, korzystając jedynie z wytrzymałych komponentów i trwałych akcesoriów. Dzięki temu możemy zapewnić przyszłych użytkowników, że każda postawiona przez nas pergola w Kielcach będzie służyć przez lata.