×

Projektowanie grodów Kielce, Świętokrzyskie – zakładanie, aranżacja ogrodu

Od projektu, aż po pełną realizację. Zajmujemy się pełnym wykonawstwem ogrodów i przestrzeni zielonych oraz ich pielęgnacją.

Nasze nowoczesne technologie gospodarowania wodą deszczową pozwalają w pełni wykorzystać potencjał wody opadowej do ekologicznego nawadniania przestrzeni.
Dzięki czemu zmniejszysz zużycie bieżącej wody, a Twój ogród stanie się bardziej ekologiczny.
Ponadto układamy trawniki z rolki, zakładamy rabaty kwiatowe, montujemy systemy automatycznego nawadniania takie jak Rain Bird, Hunter, Orbit, wykonujemy elementy wodne, oświetlenie, ogrodzenia oraz małą architekturę.
W trakcie projektowania ogrodów w świętokrzyskim bazujemy na roślinach wyłącznie od sprawdzonych i pewnych dostawców oraz szkółek z całej Polski.

Lubimy dbać o to co piękne. Wiemy, że pielęgnacja ogrodów i terenów zielonych wymaga wiedzy, czasu i zaangażowania, dlatego nie zawsze warto zajmować się tym na własną rękę. Współpracując z New Form masz pewność, że Twój ogród jest pod opieką wykwalifikowanych i rzetelnych fachowców.
Zajmujemy się między innymi przycinaniem roślin, koszeniem trawy i profesjonalną pielęgnacją zieleni. Pomagamy zachować doskonałą kondycję trawników, stosując zabiegi takie jak: wertykulacja, areacja, piaskowanie, nawożenie oraz opryski.

Jeśli jesteś zainteresowany aranżacją przestrzeni zielonej, która powstanie w oparciu o wieloletnie doświadczenie i innowacyjne technologie skontaktuj się z nami!

Nasza oferta zawiera wiele opcji dotyczących profesjonalnego projektowania ogrodów w Kielcach. Usługa ta polega na stworzeniu indywidualnego projektu ogrodu, który spełni oczekiwania klienta pod względem estetyki, funkcjonalności oraz wykorzystania w pełni każdego dostępnego z obszarów terenu zielonego. Jako profesjonalni wykonawcy i projektanci od dawna zajmujący się aranżowaniem ogrodów w Kielcach możemy korzystać z obszernej wiedzy na temat botaniki, architektury krajobrazu i planowania przestrzennego. Wszystko to pozwala na zaprojektowanie przestrzeni, która nie tylko będzie prezentować się estetycznie, ale również zostanie w niej zachowana odpowiednia harmonia. Podczas przygotowywania projektu ogrodu w Kielcach bierzemy pod uwagę indywidualne życzenia oraz wskazania klientów, aby stworzona przestrzeń była w pełni dopasowana do ich potrzeb.

Aranżacja ogrodów Kielce – cały proces krok po kroku

Zajmując się profesjonalnym projektowaniem ogrodów w Kielcach, jesteśmy bardzo uważni na każdym etapie prac. Cały proces rozpoczyna się już podczas analizy terenu, na którym docelowo ma powstać cały ogród. Na bazie takiego rozpoznania jesteśmy w stanie określić, jakie panują warunki glebowe, atmosferyczne i topograficzne. Taka wiedza jest niezbędna w ramach zakładania ogrodów w Kielcach, ponieważ konieczny jest wybór odpowiedniej roślinności, która przetrwa w danym miejscu.

Co zawiera profesjonalny projekt ogrodu w Kielcach?

Po analizie terenu przechodzimy do właściwego projektowania ogrodów. Kielce są miastem, w którym wszyscy zainteresowani klienci mogą skorzystać z naszej fachowej pomocy, tym samym oszczędzając czas potrzebny na dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Nasi specjaliści zajmują się przygotowaniem odpowiednich projektów ogrodów w Kielcach. W ramach takiego projektu trzeba wziąć pod uwagę zarówno potrzeby użytkowników, jak i specyfikę każdego terenu. Na tym etapie jesteśmy w stanie zaplanować rozkład ścieżek, położenie miejsc wypoczynkowych, miejsc zabaw dla dzieci (jeśli takie jest życzenie klienta), obszarów zielonych i rabat kwiatowych, a także innych elementów architektonicznych, takich jak altany czy tarasy.

Czytaj dalej…

Projekty ogrodów Kielce – dobór odpowiedniej roślinności

Gdy rozmieszczenie poszczególnych elementów wchodzących w skład ogrodu jest już dobrze widoczne, można przejść do wyboru roślinności. Nie może być to oczywiście wybór przypadkowy, jako że przy nieumiejętnym doborze roślinność nie utrzyma się zbyt długo. Projektant zajmujący się tym zadaniem dobiera zatem rośliny do ogrodu, biorąc pod uwagę ich estetykę, a także warunki klimatyczne i glebowe. Na tym etapie wybiera się zarówno trawy, a także kwiaty, krzewy, drzewa i inne gatunki roślin. W ramach aranżacji ogrodów w Kielcach dobrze jest również rozplanować, w jaki sposób zostaną obsadzone rabaty. Po zakończeniu współpracy klient otrzymuje wskazania dotyczące uprawy wykorzystanych gatunków, dzięki czemu wie dokładnie, w jaki sposób utrzymać ogród w odpowiednim stanie przez długi czas i podczas każdej pory roku. Oferujemy również kompleksową pielęgnację ogrodów, która sprawi, że Twój ogród zawsze będzie wyglądał olśniewająco. Nasz doświadczony zespół specjalistów zadba o każdy detal, od przycinania drzew i krzewów po nawożenie roślin. Dzięki naszym usługom możesz cieszyć się pięknem swojego ogrodu, bez konieczności trudnej i czasochłonnej pracy. Zaufaj nam, a stworzymy dla Ciebie prawdziwy raj zielonych oaz.

Elementy architektoniczne wykorzystanie w projekcie ogrodu – Kielce i okolice

Dobrze zaprojektowany ogród może zachwycać nie tylko bujną roślinnością, ale również obecnością odpowiednio dopasowanych elementów architektonicznych. W zależności od tego, jakie są oczekiwania oraz życzenia klientów w tym względzie, możemy przygotować projekt z uwzględnieniem altany, pergoli, tarasu, ale nie tylko. Bardzo ważne jest również wytyczenie ścieżek oraz wyznaczenie miejsca na oczko wodne czy fontannę, jeśli takie elementy mają się znaleźć w ogrodzie. Poprawiają one nie tylko odbiór estetyczny przestrzeni, ale mogą także pełnić funkcje praktyczne, tym samym poprawiając jakość użytkowania ogrodu. Jesteśmy wyspecjalizowanym zespołem projektantów i wykonawców ogrodów, działającym w Kielcach i na terenie całego kraju. Niezależnie od lokalizacji, jesteśmy gotowi podjąć się każdego wyzwania, aby przekształcić przestrzeń w piękny i funkcjonalny ogród.

Dopracowane projekty ogrodów Kielce – dopasowanie oświetlenia do wielkości i rodzaju przestrzeni

Dobrze przygotowany projekt ogrodu w Kielcach musi zawierać informacje o wielu elementach, w tym również oświetleniu. Bardzo ważne jest przygotowanie projektu rozmieszczenia oświetlenia jeszcze przed rozpoczęciem prac realizacyjnych. Pozwala to na uniknięcie wielu rażących błędów konstrukcyjnych, które w skrajnych przypadkach mogłyby nawet doprowadzić do awarii całej instalacji. W ramach profesjonalnej aranżacji ogrodów w Kielcach jesteśmy w stanie uwzględnić również system oświetlenia, jednocześnie dobierając go tak, aby światło należycie podkreślało niepowtarzalną urodę ogrodu, a jednocześnie zapewniało użytkownikom pełne bezpieczeństwo.

Dlaczego warto zlecić nam przygotowanie projektu ogrodu w Kielcach?

Posiadamy szerokie doświadczenie związane z projektowaniem ogrodów w Kielcach jak i na terenie całego kraju, dlatego zapewniamy wysoki standard usług. Projekty zawsze przygotowane są w sposób dokładny, zgodnie z obowiązującymi w branży normami. W czasie współpracy zawsze stawiamy na otwartą i życzliwą komunikację z klientem, na bazie której poznajemy jego indywidualne oczekiwania oraz życzenia względem tego, jak finalnie ma wyglądać gotowy projekt ogrodu w Kielcach.

Z uwagą wsłuchując się w wymagania klienta, jesteśmy w stanie stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, estetyczna, ale również w pełni komfortowa. Właśnie z tych względów projektowanie ogrodów w świętokrzyskim w naszym wydaniu to gwarancja powstania miejsca wprost wymarzonego do wypoczynku.

Projektowanie ogrodu, Kielce – od pierwszego kontaktu do przestrzeni marzeń

Jako specjaliści z obszaru projektowania ogrodów w świętokrzyskim doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny aspekt stanowi kontakt z przyszłym użytkownikiem terenu. Dzięki temu efekt w postaci nowo powstałej przestrzeni jest w stanie zachwycić klienta i w pełni odpowiedzieć na jego potrzeby. Z tego względu konsultujemy każdy element, który może zaważyć na uzyskanym przez nas rezultacie. Dzięki temu zleceniodawca ma poczucie, że aktywnie uczestniczy w projektowaniu ogrodu w Kielcach lub jakimkolwiek innym mieście, decydując o najważniejszych aspektach.

Po skończonym projektowaniu ogrodu w Kielcach, kiedy tylko któryś z komponentów bądź roślin zostanie zaakceptowany przez zleceniodawcę, przystępujemy do jego zamówienia, a następnie zamontowania lub posadzenia w odpowiednim miejscu. W trakcie pracy korzystamy z solidnych materiałów oraz narzędzi, aby dać użytkownikom pewność, że każdy element przetrwa próbę czasu, służąc przez kolejne lata.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie projektowania ogrodu w Kielcach. Wystarczy się z nami skontaktować, a przedstawimy pełną ofertę.