×

Carport

Innowacyjne zadaszenie garażowe

Tarasola Carport to nowoczesna wiata garażowa wykonana z aluminiowych profili (nogi i rama) oraz blachy trapezowej (dach). Jest to solidne, stałe zadaszenie z systemem odprowadzenia wody, które chroni auto przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem. Minimalistyczna forma, estetyczne wykończenie, bez widocznych elementów mocowania oraz wybór kolorów pozwala wpasować Carport w każde otoczenie.

Jest to tańsze i prostsze rozwiązanie niż budowa standardowego garażu. Montaż potrafi zamknąć się jednego dnia, w zależności od wybranej opcji i wymiarów.

Opcja z panelami fotowoltaicznymi

Stałe zadaszenie to nie tylko ochrona auta, ale również świetna  możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na dachu i wykorzystania powstałego prądu do zasilenia sprzętów w gospodarstwie domowym lub do ładowania  samochodu elektrycznego.

W zestawie z panelami fotowoltaicznymi można dokupić ładowarkę w poziomie mocy do 22kW, 32A, 3-fazową z funkcją Demand Limitation Pro, umożliwiającą ładowanie z maksymalną dostępną mocą bez jej przekraczania.

Opcja z dolnym dachem – tkanina

Opcjonalnie można zamówić dach dolny, który przykryje widoczną od dołu blachę. Wówczas spód dachu jest wykonany z estetycznej tkaniny z belkami, w których można zamontować oświetlenie LED Strip.

Opcja z dachem z poliwęglanu

Carport z dachem z poliwęglanu to idealne rozwiązanie, które nie tylko skutecznie chroni auto przed warunkami atmosferycznymi.

Zapewnia również dostęp do naturalnego światła słonecznego, jednocześnie chroniąc przed promieniowaniem UV.

Opcja z pomieszczeniem gospodarczym

Wyposażenie Tarasoli Carport w pomieszczenie gospodarcze dodatkowo zwiększa funkcjonalność, umożliwiając przechowywanie narzędzi, urządzeń ogrodowych, rowerów czy akcesoriów samochodowych.

Wkomponowanie pomieszczenia gospodarczego w bryłę Carportu pozwala na zachowanie estetyki otoczenia domu. Istnieje możliwość dopasowania wielkości pomieszczenia do indywidualnych potrzeb.